IS GROUP

Mobilna stacja myjąca


MOBILNA STACJA MYJĄCA WS-M900
 
Mobilna stacja myjąca to idealne rozwiąznie dla służb utrzymania ruchu, warsztatów, narzędziowni i wszystkich innych miejsc gdzie występuje konieczność szybkiego i sprawnego oczyszczania elementów i innych podzespołów. Stacja WS-M900 służy do mycia elementów takich jak np.: zabrudzone części maszyn i urządzeń, zawory hydrauliczne, niewielkie bloki hydrauliczne, różnego rodzaju obudowy itp. 

Zasada działania: 
WS-M900 posiada dwie komory. Komora pierwsza wyposarzona jest w wąż segmentowy, który umożliwia zalanie środkiem czyszczącym w celu wstępnego nasączenia środkiem myjącym i lepszego efektu mycia w drugiej komorze. Druga komora posiada pędzel przelotowy poprzez który wypływa środek czyszczący. W pierwszej i drugiej komorze przepływ środka jest regulowany za pomocą zaworów. W komorze nr 2 znajduje się podest z blachy perferowanej zabezpieczający małe elementy przed przedostaniem się do wnętrza urządzenia. 
Obydwie komory posiadają filtry z siatki nierdzewnej do wielokrotnego czyszczenia. Urządzenie posiada wbudowaną grzałkę, co umożliwia podgrzanie środka czyszczącego do temperatury 40°C, temperaturę można regulować za pomocą termostatu. Posida również sygnalizację niskiego poziomu środka czyszczącego.
Urządzenia podczas pracy nie trzeba za każdym razem wyłączać na wyłączniku ponieważ pompa zabezpieczona jest zaworem upustowym, czyli po zakręceniu zaworków z pędzla i węża pompa może pracować i nie ulegnie uszkodzeniu. 

Dane techniczne: Główne zalety: 
  • urządzenie mobilne
  • duża wydajność
  • brak materiałów zużywających się 
  • filtr wstępny
  • kompaktowy design
  • dwu-komorowa konstrukcja