Kierownik produkcji i projektu

Kędzierzyn - Koźle i okolice

Umowa o pracę / Umowa o zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWNIK PRODUKCJI I PROJEKTU DO DZIAŁU INNOVATIVE SOLUTIONS
Obowiązki:

  • koordynowanie wdrażania projektów nowych urządzeń
  • koordynowanie realizacji zamówień
  • współpraca z działem projektowym, produkcyjnym oraz handlowym
  • nadzór nad poszczególnymi etapami projektu
  • raportowanie do Dyrektora Innovative Solutions

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w zakresie urządzeń przemysłowych, płynów obróbkowych, procesów obróbki metali
  • komunikatywność
  • umiejętność motywacji zespołu
  • gotowość do wyjazdów służbowych/delegacji
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • prace w dobrej atmosferze i miłym zespole
  • wynagrodzenie zależne od wyników
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz kompetencje zawodowe
  • pakiet socjalny
  • odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy
  • wsparcie całego zespołu

Osoby zainteresowane proszę o kontakt !
Tel. 534013333

Dołącz CV
Scroll to Top