Przedstawiciel handlowy

Polska północna i centralna

Umowa o pracę / Umowa o zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
Obowiązki:

  • realizacja celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji/analizowanie potrzeb klientów,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • zarządzanie budżetem marketingowym,
  • kreowanie i promowanie wizerunku firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excele,
  • mile widziana znajomość branży,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz inne świadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt!
Tel. 534013333

Dołącz CV
Scroll to Top